Web Site Bakım & Güncelleme

Web sitenizin yapımı sürecinden sonra, ortaya çıkan iş ne kadar güzel olursa olsun, sonradan alacağınız destek hizmetleri eksik olmamalıdır. Web sitenizin olası arızalara karşı garanti altında olması ve olası arızaların düzeltilmesi bakım, yeni eklentiler (grafik veya yazılım) ile zenginleştirilmesi ve güncel tutulması işine de güncelleme denir. Her yazılım yapımın ardından bir takımların giderilmesi ve küçük eklentilerin yapılması şeklinde bir bakıma ihtiyaç duyar.

3.Göz Media, tarafından yapılan tüm işler 1 yıl süresince ücretsiz olarak bakım hizmetine tabidir. 3.Göz Media, müşterileri için arzu edilirse güncelleme hizmetini ayrıca sunabilir.

WEB SİTE BAKIM SÖZLEŞMESİ
Web Site Bakım & Güncelleme
KOBİ PAKETİ

3.Göz Media’nın desteği KOBİ’leri güçlendiriyor!

KOBİ’lerin ticari faaliyetlerinde ihtiyaç duyabileceği tüm dijital medya ürünleri özel avantajlarla bu pakette sunuyoruz!
KOBİ PAKETİ

Web Tasarım Projelendirme Süreci

Onlarca projenin eş zamanlı yürüdüğü, kapsam ve önceliklerin ışık hızında değiştiği bir dünyada yaşadığımızın ve Acil! başlıklı uyarılarda bulunmayı kimsenin sevmediğinin çok net farkındayız.

Bu farkındalık bizlere, odaklanmanın tek çözüm olduğunu birçok defa unutulmaz deneyimlerle gösterdiğinden, kendimizi masanın karşı tarafında görmüyoruz. Her ne yapıyor ve yaratıyorsak, bunu sizlerle, yani proje sahiplerimizle birlikte (a)senkronize hareket ederek mümkün kılıyoruz.

1. TOPLANTI

2. PLANLAMA

3. TASARIM & YAZILIM

4. PROJE TEST

5. İŞ TESLİMİ