Mobil Pazarlama

3.Göz Media, mesajınızı mobil cihazlara doğrudan ileten uygulamalarıyla, hedef kitleniz ile en kısa sürede etkileşime geçmenizi ve iletişimi sürdürebilmesini sağlar.

Sizin için geliştireceğimiz mobil uygulamalar ile markanızın sosyal medya üzerindeki tüm paylaşımları ( ürününüzle ilgili içerik aktarımı, hizmetler, kampanyalar, etkinlikler ) an ve an takip edilebilir. Bu sayede marka bilinirliğinin maksimum seviyeye ulaşmasını sağlarız.

Mobil pazarlama hizmetlerimiz kapsamında, mrkanız için her akıllı telefon ve platformda kullanılabilecek mobil uygulamalar geliştiririz. Böylece bu mobil uygulamalar, mobil internet kullanıcıları tarafından tek bir platformda ve kolaylıkla kullanılabilir.

Mobil Pazarlama

Mobil cihazlar için oluşturacağmız uygulamalar sayesinde kampanya ve etkinlikler hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşır ve hedef kitle ile etkileşim artar.

GİRİŞİMCİ AJANS PAKETİ

3.Göz Media’dan girişimcilere hayallerini büyütme fırsatı!

“Girişimci Destek Paketi” ile yeni bir işletme kurarak ticari faaliyetlerine yeni başlamış olan girişimcilerin ihtiyaçlarını belirleyerek, avantajlarla dolu fırsatlar sunuyoruz...
GİRİŞİMCİ AJANS PAKETİ