Kurumsal Web Tasarım

 

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır.

Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

3.Göz Media, kendi bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirdiği 3.GözPress® yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir IYS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için 3.GözPress® kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar.

Kurumsal Web Tasarım

3.Göz Media, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. Kurumsal web tasarım projelerinde bir çok ulusal marka 3.Göz Media'ya güvendi, sıra sizde...

 

 
KURUMSAL PAKET

3.Göz Media kurum ve markanıza değer katar!

3.Göz Media, markanızın bilinirliğini ve pazar payını arttıran en etkili tanıtım çözümlerini; projelendirir, tasarlar ve uygular..
KURUMSAL PAKET

Web Tasarım Projelendirme Süreci

 

Onlarca projenin eş zamanlı yürüdüğü, kapsam ve önceliklerin ışık hızında değiştiği bir dünyada yaşadığımızın ve Acil! başlıklı uyarılarda bulunmayı kimsenin sevmediğinin çok net farkındayız.

Bu farkındalık bizlere, odaklanmanın tek çözüm olduğunu birçok defa unutulmaz deneyimlerle gösterdiğinden, kendimizi masanın karşı tarafında görmüyoruz. Her ne yapıyor ve yaratıyorsak, bunu sizlerle, yani proje sahiplerimizle birlikte (a)senkronize hareket ederek mümkün kılıyoruz.

 

1. TOPLANTI

 
 

2. PLANLAMA

 
 

3. TASARIM & YAZILIM

 
 

4. PROJE TEST

 
 

5. İŞ TESLİMİ