Facebook App Geliştirme

Sosyal medya artık bir çok işletme için çok uygun bir tanıtım mecrası haline geldi. Facebook ise sosyal medya içinde en yaygın kullanılan mecra.

Facebook, geliştiricilere belirli kurallar çerçevesinde uygulama geliştirme imkanı vermiştir. Geliştireceğiniz Facebook app (Facebook uygulama geliştirme) ile, sosyal medyadaki ziyaretçilerinize çok farklı deneyimler yaşatabilirsiniz. Örneğin Facebook sayfanız üzerinden düzenlenecek yarışmalar, alınacak kayıtlar bir Facebook App üzerinden alınabilir.

Bunun en büyük avantajı, bir aplikasyon kullanan kişiye ait bilgilerin kendi sunucuna alınabilmesi ve kişi adına paylaşımların yapılabilmesidir.

Bunun dışında Instagram, Linkedin ve Twitter gibi diğer sosyal mecralarda uygulama geliştirmeye imkan sağlayan altyapı desteğini vermektedir. 3.Göz Media ekibi her türlü sosyal medya uygulaması geliştirmektdir.

Facebook App Geliştirme
GİRİŞİMCİ AJANS PAKETİ

3.Göz Media’dan girişimcilere hayallerini büyütme fırsatı!

“Girişimci Destek Paketi” ile yeni bir işletme kurarak ticari faaliyetlerine yeni başlamış olan girişimcilerin ihtiyaçlarını belirleyerek, avantajlarla dolu fırsatlar sunuyoruz...
GİRİŞİMCİ AJANS PAKETİ