Nasıl Çalışıyoruz?

Nasıl Çalışıyoruz?

3.Göz 360, çünkü online (dijital), offline (konvansiyonel), medya planlama - satın alma, sosyal medya yönetimi, event marketing diye bir ayrımımız yok; iletişimi bir bütün olarak görüyor ve markalara 360 derece hizmet verebiliyoruz.

3.Göz Media, tüm ticari kurumların, web tasarım ihtiyacı duyan kişilerin ve kamu kuruluşlarının tanıtım web tasarım taleplerine yanıt verir.

Onlarca projenin eş zamanlı yürüdüğü, kapsam ve önceliklerin ışık hızında değiştiği bir dünyada yaşadığımızın ve Acil! başlıklı uyarılarda bulunmayı kimsenin sevmediğinin çok net farkındayız.

Bu farkındalık bizlere, odaklanmanın tek çözüm olduğunu birçok defa unutulmaz deneyimlerle gösterdiğinden, kendimizi masanın karşı tarafında görmüyoruz. Her ne yapıyor ve yaratıyorsak, bunu sizlerle, yani proje sahiplerimizle birlikte (a)senkronize hareket ederek mümkün kılıyoruz.

İlkelerimiz

 • Tasarım, problem çözmektir.
 • Problemi doğru tanımlamak, size sunabileceğimiz ilk ve belki de en değerli hizmetimizdir.
 • Zaman, yeri doldurulamayan bir kaynaktır. Onu harcarken çok temkinli davranırız. Pazartesi günleri toplantı yapmayız. Verimlilik bizim için kutsaldır. Pazartesi günleri iç ya da dış toplantılara katılmaz, prodüksiyona odaklanırız.
 • Tüm prodüksiyon çıktılarını yüz yüze sunarız. Ürettiğimiz çıktıları e-posta ekleriyle paylaşmaz, proje sahibinden e-posta üzerinden görüş talep etmeyiz.
 • Kapsamı oluşturan tanımlamalar değişirse, kapsamı yeniden tanımlarız.
 • Proje kapsamı, yaratıcı çözümlerimizin sunum ya da değerlendirme aşamalarında proje sahibinden kaynaklı olarak güncellenirse, prodüksiyon sürecini durdurur ve proje kapsamını tekrar tanımlarız. Güncellenen kapsam, 3.Göz Media’nın kaynak ayrımını etkiliyorsa, teklifteki bütçe kalemlerini yeniden değerlendiririz.
 • Bildiğimiz işi iyi yaparız. Diğer her türlü üretim için, işinin ehli çözüm ortaklarıyla çalışırız.
 • Çözümü en etkili şekilde sunabilmek için, projenize özel bir UX Producer atayarak,bütün 3.Göz Media takımına erişim sağlarız.

Standartlarımız

 • 3.Göz Media Adam/Saat Birim Fiyatı standarttır: 250 TL
 • Proje bazlı çalışmaktan çok, dijital ürün / servis takımınızın bir parçası olarak çalışabilmemizi sağlayacak 3, 6 veya 12 aylık kontratlarla çalışmayı daha çok severiz.
 • Odaklanma kalitemizi standartların üzerinde tutabilmek için, ayda 90 A/S altında kaynak ayrımı gerektiren projelerde yer almayı tercih etmeyiz.
 • Teklif geçerlilik süremizi 7 gün ile kısıtlı tutarız.

Neden 3.Göz Media?

Neden 3.Göz Media?

Bugünün ve yarının arabirimlerini tasarlıyoruz. Yaklaşımımız oldukça basit: Probleminizi tanımlıyor ve en uygun çözümü tasarlıyoruz.

Kime Hizmet Verebiliriz?

Kime Hizmet Verebiliriz?

3.Göz Media, tüm ticari kurumların, web tasarım ihtiyacı duyan kişilerin ve kamu kuruluşlarının tanıtım web tasarım taleplerine yanıt verir.

Sorumluluklarımız

Sorumluluklarımız

Öncelikli sorumluluğu; kurumsal müşterilerinin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, internette en doğru şekilde vitrin etmektir.

GİRİŞİMCİ PAKETİ

3.Göz Media’dan girişimcilere hayallerini büyütme fırsatı!

“Girişimci Destek Paketi” ile yeni bir işletme kurarak ticari faaliyetlerine yeni başlamış olan girişimcilerin ihtiyaçlarını belirleyerek, avantajlarla dolu fırsatlar sunuyoruz...
GİRİŞİMCİ PAKETİ