VERİ GÜVENLİĞİ

Kurumların günümüzde ihtiyaç duydukları unsurların başında, güvenli ve riskten uzak bir çalışma ortamı gelmektedir. Kurumlar, sahip oldukları verilerin gizliliğini sağlayarak, erişim haklarını kontrol altında tutabildikçe, iş sürekliliklerini ve varlıklarını da emin adımlarla sürdürebilirler.

Veri Güvenliği Konusunda Neler Yapıyoruz?

Veri güvenliği konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren firmamız, gerçekleştirdiği analizler ve birebir görüşmeler sonrasında iş süreçlerinde kullanılan bilgileri ortaya çıkartarak, kurumların veri envanterinin oluşturulmasını ve böylece kurumların en değerli varlığı olan verilerinin, kontrol altında tutulması sağlıyor. Bu süreç içerisinde, yüksek öneme sahip olan verilerin güvenliğini tehlikeye atabilecek unsurlar ve kurumun mevcut yapısındaki zafiyetler tespit ediliyor. Ardından, İşletme içindeki departmanlar ve işleyiş süreçleri derinlemesine incelenerek, güvenlik politikaları ve prosedürlerin oluşturuluyor.

Veri Güvenliği Danışmanlığı

Firmamız veri güvenliği konusunda; ihtiyaçlarınıza özel, kapsamlı bir şekilde, bir bütün olarak hizmet sunabilecek yetkinliğe sahiptir. Veri güvenliği alanında uluslararası, kabul görmüş, bağımsız sertifikalara sahip deneyimli ve uzman kadromuzla, size en uygun çözümü önererek, tasarımdan uygulamaya kadar her konuda güvenilir danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Güvenlik Çözümleri

Kurumlar için hayati öneme sahip olan bilginin, yasal olmayan yollarla elde edilmesine yönelik çalışmalar günümüzde gitgide büyük tehdit oluşturmaktadır.

Network Çözümleri

Yerel alan ağı, kuruluşların aynı bina veya kampüs içerisindeki bilgisayar, çevresel birimler (yazıcı, kamer vb.) ve sunucuların ihtiyacını verimli bir şekilde karşılayan bir altyapıdır.

Sistem Çözümleri

Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir.