Adwords Paketleri

Google Adwords, Google tarafından geliştirilen bir online reklam modelidir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FİYATI: %20 KOMİSYON

Blog Uygulamaları

Markanız hakkında üretilecek özgün ve proaktif içeriklerin hedef kitlenize ulaşmasını sağlamak adına kurumsal blog oluşturmak etkili bir çözümdür.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FİYATI: 700 TL

Facebook Poll Maker

Facebook Anket Uygulaması, markanızın Facebook sayfasında metin, görsel, ses vb. çeşitli formatlarda anketler gerçekleştirmenize olanak sağlar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FİYATI: 1.000 TL

Facebook Event Marketing

Fotoğraf ve video yarışmaları ile, markanızın Facebook sayfasının takipçi sayısını ve etkileşim oranlarını arttırabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FİYATI: 1.000 TL

Facebook İnsan Kaynakları

Facebook İnsan Kaynakları Uygulaması, markanızın insan kaynakları ihtiyaçlarının organize edilmesine destek olması için üretilmiş bir Facebook uygulamasıdır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FİYATI: 1.500 TL

Facebook Quiz Managment

Facebook Test Uygulaması, markanızın Facebook sayfasında metin, görsel, ses vb. çeşitli formatlarda test yarışmaları gerçekleştirmenize olanak sağlar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FİYATI: 1.000 TL

Instagram Event Marketing

Instagram Fotoğraf ve Video Yarışmaları uygulamamızı kullanarak, kullanıcı sayısı hızla artan popüler sosyal medya mecrası Instagram’daki hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FİYATI: 1.250 TL

Özel Facebook Sekmeleri

Markanız hakkındaki bilgileri, ürün ve hizmetlerinizle ilgili detayları Facebook sekmeleri aracılığı ile takipçilerinize ulaştırın!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ FİYATI: 750 TL